Március 19.-én az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére rendezték meg a II. forradalmi amatőr Teqball kupát Sárrétudvariban. A torna mezőnyét 5 egyesület 12 játékosa alkotta, akik barátságos, jó hangulatú atmoszférában mérték össze tudásukat páros kategóriában.

Egyesületünket a Balla Joci – Orosz Viktor páros, illetve Filep Gábor képviselte. Kecskeméti duónk Viktor sérüléséig nagyon jól teljesítettek, ám a sérülés beárnyékolta sajnos a torna további kimenetelét.

Büszkék vagyunk rá, hogy ezen a tornán is képviseltette magát klubunk, így a madridi versennyel párhuzamosan itt is jelen tudtunk lenni. 🙏🏼

Gratulálunk srácok, ügyesek voltatok!👏🏼👏🏼

Hajrá Teqball! Hajrá Infinity!😎♾️

#infinityteqball #teqball #kupa #sárrétudvari #kecskemétiduó

@viwa_vitaminwater

@a_te_ablakod

@prosportapparel

Legutóbbi bejegyzések